GG w wersji JavaME nareszcie za darmo!

GG w wersji mobilnej szybko podbija kolejne systemy i trafia do kieszeni miłośników internetowych pogawędek. Spółka udostępnia od dzisiaj bezpłatną aplikację GG na telefony z systemem JavaME wraz z nowymi możliwościami komunikatora.
GG na telefony bez niededykowanego systemu operacyjnego

GG na telefony bez niededykowanego systemu operacyjnego

Użytkownicy poprzednich wersji GG na system JavaME opłacali tygodniowy abonament. Teraz popularny komunikator w wersji mobilnej jest dostępny bezpłatnie już dla użytkowników wszystkich najpopularniejszych w Polsce systemów: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry i JavaME. W planie są kolejne.

Aplikacja GG pozwala m.in. na przesyłanie wiadomości tekstowych i zdjęć. Nowością w wersji na JavaME jest dedykowana obsługa ekranów dotykowych, wyszukiwanie znajomych w Katalogu Publicznym, synchronizacja, edycja listy kontaktów i wyróżnianie ulubionych.

Podobnie jak w wersji komputerowej i przeglądarkowej GG na JavaME umożliwia przeglądanie ostatnich rozmów prowadzonych przez komunikator. Użytkownik z poziomu aplikacji ma dostęp do poczty e-mail, konferencji, może zapraszać nowe osoby do znajomości.

Link do pobrania aplikacji: http://beta.gg.pl/info/pobierz-inne/

0
Źródło: GG Network
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.