Igrzyska Olimpijskie z Google

Połowa mieszkańców naszej planety - ponad 4 miliardy ludzi – ogląda codzienne zmagania sportowców podczas XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich. Zapraszamy do sprawdzenia, co Google przygotowało specjalnie na tę okazję. Oto kilka sposobów by być na bieżąco z tym, co dzieje się na Igrzyskach.

Poszukując w wyszukiwarce informacji o olimpiadzie, reprezentacji czy dyscyplinie sportu można teraz otrzymać wyniki tj. liczba zdobytych medali, rekordy czy terminarz bezpośrednio w Google, bez potrzeby wchodzenia na kolejne, zewnętrzne strony internetowe. Zapraszam do sprawdzenia jak nowa funkcja działa wpisując do wyszukiwarki Google.pl na przykład takie hasła takie „Londyn 2012 Terminarz”, „Londyn 2012 Polska” czy „Londyn 2012 Siatkówka”.

Zapraszam też na specjalnie przygotowaną przez Google na czas trwania Igrzysk Olimpijskich stronę google.pl/olympics. Tutaj zobaczycie najnowsze wyniki, statystyki, można także obejrzeć na żywo transmisje (dzięki zewnętrznym partnerom).

W sekcji Hot Searches witryny Google’a znajdują się najgorętsze tematy związane z Igrzyskami, wyszukiwane przez internautów z całego świata.

Zachęcam również do śledzenia aktualizacji bezpośrednio od organizatorów Igrzysk na Google+ na stronie +The Olympic Games.

Na kanale youtube.com/olympics znajdziecie mnóstwo materiałów archiwalnych związanych z Igrzyskami.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.