Jak łatwo podłączyć myszkę i klawiaturę do konsoli

Natec, producent akcesoriów i elektroniki użytkowej, wprowadził na polski rynek adapter do konsol Xbox360 i PS3 umożliwiający korzystanie z myszy i klawiatury. Urządzenie docenią w szczególności "hard corowi" gracze, pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online.
Natec Genesis Eagle Eye

Natec Genesis Eagle Eye

Eagle Eye Natec Genesis do PS3 i Xbox 360 to adapter, który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Sterowanie przy użyciu klawiatury i myszy, a nie tylko kciukiem za pomocą analogowych gałek pada ma pozwolić, zdaniem producenta, na szybszą reakcję i większą precyzję, zapewniając znaczącą przewagę na wirtualnym polu walki.

Urządzenie Eagle Eye docenią w szczególności „hard corowi” gracze, pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online oraz ci, którzy odczuwają dyskomfort po przesiadce z „PCta” na konsole i cały czas mają trudność w sterowaniu gamepadem.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 299 zł.

0
Źródło: Impakt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.