Jeszcze lepsze nawigacje NavRoad

NavRoad wprowadza nową linię nawigacji GPS. S-SERIES obejmuje 6 nowych modeli nawigacji. Obecnie na rynek wprowadzone zostały już dwa modele nowej serii: ENOVO S oraz AURO S.

Modele S-SERIES wyposażono w 664-megahercowe procesory, co wpływa na na skrócenie czasu wykonywania poszczególnych operacji. Optymalizacja oprogramowania urządzenia, sprawia, że działają one szybciej i sprawniej.

Nową serię charakteryzuje jednakowy design wszystkich urządzeń. Ciekawie prezentuje się cienka, lekka konstrukcja, z tłoczonym logo z tyłu obudowy.

Urządzenia posiadają aktywne uchwyty, które (poza modelem Enovo S) znajdują się w standardowym zestawie. Większość urządzeń posiada wejście wideo (VIVO S, VIVO ST, LEEO S, LEOO ST).

USB host (dostępny w każdym urządzeniu nowej serii) umożliwia, odczyt danych z pendrive’a.

Użytkownik może regulować głośność urządzenia za pomocą sprzętowych przycisków na górze obudowy, co poprawia komfort użytkowania. Urządzenia są lżejsze i cieńsze od swoich poprzedników, w związku zwiększa się ich mobilność. Dwupunktowo regulowany uchwyt zapewnia dopasowanie widoczności urządzenia.

0
Źródło: NavRoad
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.