Myszki i klawiatury stworzone dla Windows 8

Windows 8 to nie tylko nowe komputery, ale również nowe akcesoria. A jeśli o nie chodzi, to Microsoft ma wielkie doświadczenie. Zdecydował się więc na zaprezentowanie dwóch bluetoothowych klawiatur i dwóch myszek.

Smukła klawiatura Wedge Mobile będzie kosztować 79,95 dolara i wygląda szczególnie ciekawie. Została wyposażona w przyciski dedykowane funkcjom Windows 8 a także nowy wygląd przycisku Windows. Klawiatura wyposażona jest też w etui zamykane na magnetyczny zamek, które po otwarciu aktywuje klawiaturę, a także może służyć za stojak na tablet.

Myszka Wedge Touch Mouse będzie kosztować 69,65 dolara, umożliwi czterokierunkowe dotykowe przewijanie, a za działanie na każdej powierzchni odpowiada technika BlueTrack. Myszka wyłącza się w momencie wyłączenia systemu na komputerze, z którym jest sparowana, więc nie trzeba się martwić o zużyte baterie

Kolejne nowości to klawiatura Sculpt Mobile (49,95 dolara) i myszka Sculpt Touch Mouse (49,95 dolara). Klawiatura jest zakrzywiona, by zwiększyć wygodę pisania, a myszka zamiast rolki posiada panel dotykowy.

Microsoft uaktualni też swoją myszkę Touch Mouse. Otrzyma ona nowy zestaw sterowników, który umożliwi wykonywanie nowych gestów w Windows 8.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.