Oświetlenie z klocków Tetrisa

W tę grę grał chyba każdy, nie ważne że niedługo stuknie jej 30-stka, bo ciągle bawi i rozwija kolejne pokolenia. Mowa oczywiście o radzieckim wynalazku, za którą sam twórca Aleksiej Pażytnow nie zobaczył ani rubla. Jak wiadomo w tamtych czasach wszystko było dla wszystkich.

Jednak wróćmy do tych lamp w kształcie klocków z Tetrisa, jak wiadomo wszystko da się sprzedać, więc prawdopodobnie i ten produkt osiągnie bardzo duży sukces. Wiadomo, że kultowe rzeczy sprzedają się lepiej i znajdują szerszą grupę odbiorców. Światła nie są duże, całe opakowanie waży 226 gramów i ma wymiary 17,5x10x2,5 cm. Mankamentem może się okazać to, ze światło zapali się dopiero kiedy połączymy klocki razem. Tak więc swobodne rozstawianie tetrisa po domu odpada. No chyba, że tylko dwójkami, ciągle nie do końca wiadomo jak to wszystko działa. Poczekamy, zobaczymy.

Tetris Light był dostępny na Amazon w cenie 60$ – 200zł, ale złożyć zamówienie można również w angielskim sklepie Firebox, tam kosztuje 7 klocków 30£ – 150zł. Jeżeli jesteście zainteresowani, to spokojnie kupujcie, sklep Firebox wysyła paczki do Europy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.