Pierwszy smartfon z Androidem 4.1 Jelly Bean!

Przy okazji warto zauważyć, że nowy smartfon wcale nie będzie gigantyczny i topowy jak Galaxy Nexus, Galaxy S III, czy One X. Ma 4-calowy ekran i 1-rdzeniowy CPU.

We wnętrzu urządzenia znalazł się procesor Qualcomm 7627A wyposażony w 1 rdzeń taktowany zegarem 1 GHz. Reszta konfiguracji też odbiega od najnowszych standardów – to 512 MB RAM, 4 GB pamięci flash ze slotem micro SD. Do tego aparat 3,2 MP i bateria o pojemności 1650 mAh. Całość waży niewiele – 130 g. Wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli wykonany jest w technologii LCD.

Producent chwali się, że jako jedyny wypuszcza smartfon z tak świeżą wersją Androida. Zaznacza, że będzie to pierwszy taki smartfon w Chinach i trzeci na świecie (zapewne zaraz po Galaxy Nexus/Nexus S). Model N880E może być już znany niektórym z was – zadebiutował w maju z Androidem 2.3. Wersja z Androidem 4.1 pojawiła się w chińskich sklepach już 13 lipca.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.