Razer Ouroboros, mysz którą dostosujesz do swojej dłoni

Nowa mysz firmy Razer nosi nazwę Ouroboros. Tym razem nazwa nawiązuje do symbolu Uroboros przedstawiającego węża, który pożera samego siebie i odradza się z siebie.

To, co wyróżnia nową mysz to z pewnością kosmiczny wygląd. Jednak za nietypową konstrukcją znajdują się ciekawe rozwiązania techniczne. Mysz można przedłużyć, a także podnieść jej tylną część. W razie potrzeby można przyczepić dodatkowe podkładki, na których oprzemy swoje palce.

Ouroboros to mysz stworzona dla graczy i ze względu na konstrukcję mogą z niej korzystać osoby praworęczne jak i leworęczne. Nowy Razer łączy się z komputerem bezprzewodowo i ma sensor o rozdzielczości 8200 dpi. Ponadto ma opcję kalibracji powierzchni, więc będzie działała wszędzie gdzie chcemy.

W środku znajduje się tylko jedna bateria AA, która wystarczy na 12 godzin ciągłego używania. Ładowanie odbywa się przez umieszczenie w stacji dokującej. Cena wyniesie 130 dolarów, czyli niecałe 500 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.