Android 4.1 w wersji AOKP JellyBean Build 1 już jest

Jak dotąd jedynie twórcy CyanogenMod rozpoczęli prace nad wdrożeniem Androida 4.1. Obecnie dołącza do nich ekipa tworząca odmianę AOKP.

eżeli zainteresowałeś się kiedyś co można zainstalować na smartfonie z Androidem poza oryginalnym systemem, z pewnością trafiłeś na CyanogenMod. Prawdopodobnie trafiłeś również na AOKP, który jest czymś podobnym do CM, ale został zrobiony nieco inaczej.

Jednak jak dotąd AOKP występował tylko w wersji ICS (Android 4.0). Na szczęście posiadacze niektórych komórek mogą już zainstalować wersję JellyBean. Jak podkreślają twórcy – liczba obsługiwanych telefonów póki co jest bardzo ograniczona. Ponadto proszą, aby jeszcze nie zgłaszać zauważonych błędów.

Czego możemy się spodziewać w AOKP JellyBean Build 1 w stosunku do „czystego” Androida? Przede wszystkim przełączników w pasku powiadomień, usprawnionego lockscreena, lepszego paska nawigacji, konfigurowalnego kernela, kolorów LED, tapety powiadomień oraz usprawnień dzwonków.

Więcej informacji na temat dystrybucji AOKP i obecnego wydania, a także całą procedurę instalacji znajdziecie

pod tym adresem

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.