Auslogics Registry Cleaner 2.4.0.5

Zbędne wpisy w Rejestrze, które są pozostałością po źle zdezinstalowanym oprogramowaniu powodują często spadek wydajności, a w ekstremalnych przypadkach doprowadzają do zawieszania się systemu operacyjnego. Auslogics Registry Cleaner to narzędzie, które skutecznie oczyści Rejestr Windows ze zbędnych i uszkodzonych wpisów. Obsługa programu jest intuicyjna: po uruchomieniu aplikacja automatycznie uruchamia skaner Rejestru, który po zakończeniu pracy […]

Zbędne wpisy w Rejestrze, które są pozostałością po źle zdezinstalowanym oprogramowaniu powodują często spadek wydajności, a w ekstremalnych przypadkach doprowadzają do zawieszania się systemu operacyjnego. Auslogics Registry Cleaner to narzędzie, które skutecznie oczyści Rejestr Windows ze zbędnych i uszkodzonych wpisów. Obsługa programu jest intuicyjna: po uruchomieniu aplikacja automatycznie uruchamia skaner Rejestru, który po zakończeniu pracy wyświetla raport o wykrytych błędach.

Pobierz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.