Freemake Video Converter 3.1.0.2

Freemake Video Converter to darmowe narzędzie do konwertowania plików audio i wideo, które obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty.

Freemake Video Converter może poszczycić się rozpoznawaniem ponad 100 formatów w jakich są dystrybuowane nie tylko pliki wideo, nawet tak egzotyczne jak. amv, .mxf czy.shn, ale także nagrania dźwiękowe i grafika. Materiały załadowane do programu można następnie przekonwertować do popularnych formatów AVI, WMV, 3GP lub MP3. Dla każdego kontenera multimedialnego można jednocześnie zdefiniować kilka profili dotyczące zastosowanego kodeka i rozdzielczości. Bezpośrednio z programu można wypalić płytę DVD lub opublikować plik wynikowy w serwisie YouTube.

Porada:

Przed konwersją można usunąć zbędne części nagrania. W tym celu klikamy przycisk »Edit«, a następnie odtwarzając plik określamy początek i koniec fragmentu, który wycinamy ikoną nożyczek.

Pobierz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.