Gazety na iPadzie – która najlepsza?

Tablet Apple od dłuższego czasu dostępny jest na polskim rynku i, co ważne, nie jest ignorowany przez ogólnopolskie media. Nie każdy jednak potrafi sprostać zadaniu.
Który polski dziennik wygląda najlepiej na iPadzie?

Który polski dziennik wygląda najlepiej na iPadzie?

Od wprowadzenia iPada 2 na ten tablet wszystkie polskie dzienniki udostępniły swoje elektroniczne wersje.

Według ekspertów cytowanych przez wirtualnemedia.pl, najlepszy okazał się Puls Biznesu. Jest on, według nich, doskonale przygotowany na tablet oraz ma dużo możliwości. Jego treści są na tyle świeże, że prześcigają papierowe wydania. Zawierają także dodatkowe artykuły wydawane tylko dla wersji cyfrowych.

O wiele gorzej w teście wypadły aplikacje dla „Gazety Wyborczej” i „Dziennika Gazety Prawnej”. Nie posiadają multimediów, które są potrzebne przy przeglądaniu gazety na tabletach. Są to tak naprawdę skany papierowych gazet. Na dodatek pojawiają się błędy przy przeglądaniu gazet. Takimi krokami gazety chcą tylko przyciągać swoich czytelników a nie zyskiwać nowych.

0
Źródło: WirtualneMedia.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.