HTC nie pójdzie na ugodę z Apple

Firma Tima Cooka nie wojuje tylko i wyłącznie z Samsungiem. HTC też miał przez nią nieraz duże kłopoty. Teraz, jak już Samsung został pogrążony, gniew Apple'a może paść na Tajwańczyków. Ci jednak, jak twierdzą, są gotowi.

HTC One X i HTC 4G LTE: to tylko przykłady urządzeń, które miały kłopoty z powodu Apple’a z wejściem na amerykański rynek. Sam Apple koncentrował jednak swoje wysiłki, by chronić swoją własność intelektualną, przede wszystkim wojując z Samsungiem. Teraz, po wygranej sprawie sądowej o kradzież patentów, może zwrócić się w kierunku HTC.

Ci jednak nie sprawiają wrażenia przestraszonych. Przedstawiciel firmy stwierdziła, że HTC nie zamierza iść na ugodę i jest gotowy do sądowych potyczek z Apple. – HTC ma wspaniałe umiejętności, jeżeli chodzi o tworzenie innowacji, i pewnie stawi czoła pozwom Apple’a. Przegrana Samsunga nie oznacza porażki całego ekosystemu Google Android – twierdzi Cher Wang.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.