Konferencja „prasowa” o nowych Lumiach nie tylko dla mediów

Konferencje prasowe, jak sama nazwa wskazuje, odbywają się przede wszystkim z myślą o dziennikarzach. Nokia zastosuje jednak inne podejście. Przyjść może każdy. Pod warunkiem, że zdąży się zarejestrować przed innymi.
Wygląd systemu już, pobieżnie, znamy. Teraz czas na hardware.

Wygląd systemu już, pobieżnie, znamy. Teraz czas na hardware.

Konferencja odbędzie się w Chelsea, Nowy Jork i jest otwarta dla wszystkich, jak wynika z witryny rejestracyjnej. Nie zachęcamy do pośpiechu, ponieważ szczerze wątpię, by którykolwiek z naszych Czytelników z tej okazji zaczął starać się o wizę i fundować sobie lot za ocean, tym niemniej jest to bardzo ciekawe podejście do imprezy, podczas której po raz pierwszy na świecie smartfony Nokia z Windows Phone 8 zostaną pokazane światu.

Formularz rejestracyjny pyta, między innymi, o to, czy uczestnik posiada już smartfon z Windows Phone. Żąda też potwierdzenia pełnoletności. Tuż przed właściwą imprezą odbędzie się briefing dla dziennikarzy, ma on być jednak krótki.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.