Lenovo pokazuje piękne desktopy

Lenovo wykorzystuje targi IFA 2012, by pokazać swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie elektroniki użytkowej. W tym nowe komputery IdeaCentre.

Lenovo zaprezentował serię desktopów all-in-one, która poszerza linię IdeaCentre. Szczególnie ciekawy wydaje się A520 z 10-punktowym, 23-calowym ekranem dotykowym, który pracuje w rozdzielczości 1080p. Komputer może być napędzany przez procesor Core i3, Core i5 lub Core i7, do pary z 8 GB pamięci RAM. Całość uzupełnia terabajtowy dysk twardy. Opcjonalnie, komputer może mieć kartę graficzną GeForce. A520, w podstawowej wersji, będzie kosztował 999 dolarów.

Interesujące są też B340 i B345. Oba mają 10-punktowy 21,5-calowy ekran dotykowy i procesory Intela. To, co je wyróżnia, to funkcja OneKey TV, która pozwala na szybkie przekształcenie urządzenia w telewizor HD, bez konieczności uruchamiania właściwego komputera. Ceny mają się zaczynać od 599 dolarów.

Wszystkie te komputery mają się pojawić w sprzedaży w październiku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.