LG i najprawdopodobniej najwydajniejszy smartfon z Androidem

LG nie wytrzymał do targów IFA 2012 i zaprezentował swój najnowszy supersmartfon. To będzie pierwszy telefon na rynku z najnowszym chipsetem Snapdragon S4 Pro APQ8064 firmy Qualcomm.
LG Optimus G

LG Optimus G

Za wydajność Optimusa G odpowiadają cztery 1,5-gigahercowe rdzenie Krait, wspomagane układem graficznym Adreno 320. Za superszybką łączność opowiada karta Wi-Fi 802.11n dual-band i moduł Bluetooth 4.0.

To jednak dopiero początek. Telefonem zarządza system Android Ice Cream Sandwich. Interfejs wyświetlany jest na 4,7-calowym ekranie True HD IPS+ LCD o rozdzielczości 1280 x 768 pikseli. System i aplikacje mają do swojej dyspozycji dwa gigabajty RAM-u. A aparat? „Tylko” 13 megapikseli oraz kamera internetowa o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Całość dopełnia bateria o pojemności 2100 mAh. Telefon też, biorąc pod uwagę specyfikację, jest dość cienki. Tylko 8,45 mm.

0
Źródło: Android Central
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.