Samsung ATIV Tab: tablet z systemem Windows RT

Nowy, stylowo wykończony Samsung ATIV Tab, łączy wszystkie funkcjonalności komputera z systemem Windows 8 z zaletami typowymi dla tabletów.

Nowy tablet z Windows RT na pokładzie, opiera się na procesorze Qualcomm Snapdragon S4 z taktowaniem 1,5 GHz. Ponadto wyposażono go w 2 GB pamięci RAM oraz 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy. ATIV Tab zamknięto w smukłej obudowie o grubości 8,9 mm i niskiej wadze (570 g).

Tablet szybko się uruchamia (nie potrzebuje czasu na rozruch) i oferowany jest z bezpłatną, 60-dniową wersją próbną programu Microsoft Office 2010, który zapewnia pełną elastyczność oraz wygodę podczas realizacji zadań w pracy i w domu. Bateria oferuje pojemność 8200 mAh. Ponadto ATIV Tab jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i akcesoriami opartymi na systemie Windows, takimi jak drukarki, klawiatury, projektory, monitory zewnętrzne oraz inne urządzenia peryferyjne. Korzystanie z portu USB oraz uHDMI nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.