„Samsung, uważaj, bo nadciąga nowa Nokia Lumia!”

Piątego września Nokia wspólnie z Microsoftem zaprezentują pierwsze smartfony Lumia z Windows Phone 8. Szef marketingu Nokii postanowił poinformować o tym lidera na rynku telefonów komórkowych.
Microsoft Windows Phone 8

Microsoft Windows Phone 8

Chris Weber, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Nokia, postanowił „zaczepić” największego konkurenta swojej firmy. Na swoim koncie twitterowym umieścił krótki wpis: „Samsung zwróć uwagę, Lumia następnej generacji już wkrótce”.

Ta wypowiedź jest szczególnie ciekawa z dwóch powodów. Po pierwsze, dużo się z jej powodu mówi dziś o nowych Lumiach. Po drugie, nie tak dawno temu, Nokia była przez dekadę liderem sprzedażowym. Dopiero całkiem niedawno wyprzedził ją Samsung. Finowie najwyraźniej są przekonani, że ich nowe smartfony podbiją świat. Entuzjazm pełen podziwu, ale biorąc pod uwagę porażki Lumii obecnej generacji, śmiem wątpić…

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.