Steve Wozniak: HTC Thunderbolt najgorszym gadżetem, jaki kupił

Z HTC ostatnio nie dzieje się dobrze. Firma przyznaje, że "przysnęła" przy projektowaniu telefonów, czego efektem jest silniejsza dominacja Samsunga.

Wygląda na to, że model Thunderbolt również był jednym z gwoździ do trumny. Ten telefon przeznaczony jest tylko na rynek USA, ze względu na obsługę sieci LTE. Choć osiąga całkiem dobre transfery, miał problemy z utrzymaniem sygnału i przegrzewaniem. LTE wymaga również lepszych baterii, a ta w Thunderbolt ma ledwie 1400 mAh. Przy ekranie o wielkości 4,3 cala efekt był jeden – przy LTE momentalnie trzeba było szukać ładowarki.

Przypominamy, że twórca Apple mocno interesuje się gadżetami – zwłaszcza smartfonami. W użyciu i ciągłej rotacji ma wiele najnowszych urządzeń, w tym urządzenia z Windows Phone, Androidem oraz naturalnie iOS. Wygląda na to, że o ile lubi Androida (swego czasu chwalił model Galaxy Nexus), to HTC z modelem Thunderbolt nie przypadł mu do gustu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.