Zamień swojego iPoda Touch w iPhone’a

iPod Touch to, w bardzo dużym uproszczeniu, iPhone bez łączności 3G. Można to jednak zmienić dzięki wynalazkowi firmy FreedomPop.
Nie tylko gry i multimedia

Nie tylko gry i multimedia

Ruszyła przedsprzedaż urządzenia iPod Touch Freedom Sleeve. Kosztuje ono 99 dolarów i jest zgodne z iPodami Touch trzeciej i czwartej generacji. Pozwala ona na nawiązywanie połączenia z telefonią komórkową, dzięki czemu w łatwy sposób zamieniasz swój odtwarzacz w telefon komórkowy.

Urządzenie wyposażone jest we własną baterię polimerową, która wystarczy na sześć godzin pracy bez ładowania. Daje ono też funkcję udostępniania połączenia internetowego ośmiu innym urządzeniom.

Niestety, póki co, urządzenie będzie działać wyłącznie z sieciami Sprint i Clear, więc dla polskiego użytkownika w momencie premiery będzie ono zupełnie bezużyteczne. FreedomPop obiecuje jednak uwolnienie swojego „etui” w przyszłości dla innych sieci. Czy polskich? Może kiedyś…

0
Źródło: FreedomPop
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.