Zupełnie nowy SkyDrive przez przeglądarkę internetową

Jeszcze niedawno o SkyDrive można było powiedzieć tyle, że istnieje. Komplementy na temat usługi Microsoftu słyszano jedynie z ust osób, które za Windowsa i Microsoft dałyby sobie odciąć rękę.

Tymczasem Microsoft zdaje się poprawiać swoje błędy. Pierwszym zaskoczeniem były aplikacje dla systemów Mac OS X oraz Android. Microsoft wspierający inne platformy? Tak, to się wydarzyło naprawdę.

Teraz mamy drugi szok – Microsoft odświeżył wygląd strony skydrive.com. Jak dotąd pliki przez przeglądarkę mogliśmy oglądać w witrynie, która pełnymi garściami czerpała z lat 90-tych. Tymczasem od teraz SkyDrive.com korzysta dokładnie z tego samego interfejsu, jak znajdziemy w Windows Phone oraz zbliżającym się Windows 8.

Nowa wersja oznacza lepszy podgląd zdjęć i plików. Pojawił się również pasek kontekstowy, dzięki któremu można pobrać np. całe foldery. Jeżeli chcemy wybrać tylko kilka plików – nie trzeba każdego z osobna. Możemy zaznaczyć kilka z nich, przenieść do folderu lub zrobić zasadniczo cokolwiek chcemy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.