Amazon wypuści swój telefon, to już pewne

Gorący czas w świecie elektroniki właśnie się zaczyna. Niedawno mieliśmy konferencję Samsunga. Wczoraj nowe urządzenia pokazała Nokia oraz Motorola. Dziś to samo zrobi Amazon, a już za 6 dni – Apple i nowy iPhone.

Wiadomo, że Amazon powinien pokazać nową wersję czytnika Kindle Fire oraz e-czytnika Kindle. Jednak to nie koniec nowości. Jak twierdzi serwis The Verge Anazon szykuje się również do pokazania smartfona działającego pod kontrolą systemu z Kindle Fire, czyli mocno zmodyfikowanego Androida.

Podobno telefon nie jest jeszcze gotowy, więc jeżeli Amazon zdecyduje się dziś na jego zapowiedź, nie poznamy o nim zbyt wielu informacji. Jednak można przypuszczać, że będzie działał pod kontrolą zmodyfikowanego Androida 4.0 oraz map Nokii. Ponieważ Amazon nie korzysta z czystego Androida, nie ma też prawa do używania Google Maps. Więcej detali na temat telefonu poznamy być może już dzisiaj wieczorem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.