Apple iPhone 5 kontra jego wszystkie poprzednie wcielenia, na wideo

Oryginalny iPhone trafił na rynek w 2007 roku. Niedawno przywitaliśmy szóstą już generację telefonu Apple. Zobacz, jak wszystkie odsłony prezentują się obok siebie.
Sześć generacji iPhone'a obok siebie

Sześć generacji iPhone’a obok siebie

Można powiedzieć, że iPhone dość delikatnie ewoluował, jeśli chodzi o design. Apple jest wierne swoim inspiracjom i coraz to nowsze wersje urządzenia oferowały jedynie kosmetyczne zmiany w stosunku do poprzedników. Jak jednak wygląda to od strony technicznej? Który z iPhone’ów uruchamia się najszybciej? A który najszybciej ładuje witryny internetowe poprzez sieć WiFi? Na te i więcej pytań odpowiedzi znajdziecie w poniższym filmiku:

Test porównawczy ma charakter poglądowy i nie jest miarodajny – nie wszystkie urządzenia mają ustawienia fabryczne, na niektórych włączono zbyt dużą liczbę aplikacji. Nie wiadomo także, które wersje systemu iOS były zainstalowane na urządzeniach.

0
Źródło: EverythingApplePro
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.