Bad Piggies – następca Angry Birds już jest!

Angry Birds to tytuł, który nie jest obcy chyba nikomu, kto choć trochę interesuje się nowymi technologiami. Teraz gra ma szanse zostać przyćmiona przez Bad Piggies.

Nowa gra pochodzi prosto od twórców Angry Birds, firmy Rovio. Nie do końca wiemy jaka jest jej fabuła, ale z pewnością poruszamy się uroczymi świnkami. Jeszcze nie graliśmy w nowy tytuł, ale patrząc na zrzuty ekranu i trailer – gra czerpie z najlepszych pomysłów ze swojej kategorii i prezentuje się bardzo zachęcająco.

Póki co Bad Piggies dostępna jest na urządzenia z systemem Android (smartfony/tablety), jak i z iOS (iPhone/iPad). Wszyscy zainteresowani losem nowych świń mogą śledzić profil gry na Facebooku, jak i na Twitterze. Poniżej kilka zrzutów ekranu i film prezentujący nowy tytuł w akcji. Gra jest darmowa dla użytkowników Androida. Właściciele telefonów Apple muszą zapłacić 5 dolarów.


0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.