Battleknight, czyli stwórz własnego rycerza

Battleknight.pl jest stroną gdzie możemy wciągnąć się w pasjonujący świat walki rycerzy.
Battleknight

Battleknight

Battleknight umożliwia nam stworzenie własnego rycerza, który będzie walczył z innymi użytkownikami zarejestrowanymi na tej stronie. Nasz wojownik może zdobywać poziomy, doświadczenie, siłę oraz wiele innych umiejętności, które pomogą w wygrywaniu pojedynków. Za każdą wygraną walkę dostajemy część łupu naszego przeciwnika. Jeśli ma on w tej chwili dużo złota to możemy się bardzo wzbogacić. Za zdobyte złoto w pojedynkach, misjach możemy trenować naszego wojownika, aby był coraz lepszy.

Kiedy odchodzimy od komputera możemy naszego rycerza wysłać do pracy, dzięki czemu będzie zarabiał złoto potrzebne do trenowania lub kupowania uzbrojenia. Istnieje też możliwość założenia lub dołączenia do zakonu gdzie czeka nas jeszcze więcej przygód. Często rozgrywane są walki pomiędzy zakonami gdzie można zasłużyć się i podnieść swój status w grupie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.