Duże smartfony cieszą się większą popularnością

Jak informuje Dziennik Internautów, większą popularnością cieszą się smartfony z dużym ekranem.
My po prostu lubimy mieć dużego

My po prostu lubimy mieć dużego

Na rynku mamy do wyboru wiele różnych rodzajów smart fonów. Wielką popularnością w ostatnim czasie cieszył się Iphone 4S. Jednak teraz zdecydowanymi liderami są telefony HTC One X czy Samsung Galaxy S III.

Iphone 4S jest bardzo chętnie kupowany do dzisiaj, jednak inne firmy nie traciły czasu. Samsung wysunął się na prowadzenie w sprzedaży smartfonów przyciągając między innymi dużymi ekranami i szybkimi procesorami. Za nimi podążyło wiele innych firm między innymi Motorola i HTC. Apple jednak nie rezygnuję i już niedługo ma zamiar wydać telefon Iphone 5.

Inne firmy wstrzymują się z zaprezentowaniem nowych telefonów czekając na to, co zrobi koncern z Cupertino. Sądzono, że lepsza sprzedaż smartfonów z większymi ekranami jest spowodowana tym, że przybywa takich modeli na rynku. Okazało się jednak, że użytkownicy mający urządzenia z większym ekranem więcej czasu spędzają w Internecie i na przeglądaniu różnych aplikacji. Wygląda na to, że możliwość obsłużenia smartfona jedną ręką nie jest już wyznacznikiem przy zakupie urządzeń.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.