Galaxy S III lepszy od iPhone’a 4S, i to na terenie wroga!

Wygląda na to, że Apple doskonale wiedziało co robi, składając kolejny pozew przeciwko firmie Samsung, tym razem dotyczący także najnowszego produktu koreańskiej firmy.
Samsung notuje chwilowe zwycięstwo na terenie wroga

Samsung notuje chwilowe zwycięstwo na terenie wroga

Mowa o Galaxy S III, który właśnie stał się najlepiej sprzedającym się smartfonem w Stanach Zjednoczonych – u trzech z czterech największych operatorów komórkowych za Oceanem. Najnowszy produkt koreańskiej firmy wygrywa między innymi w Verizonie i Sprincie, podczas gdy iPhone 4S wciąż najlepiej sprzedaje się wśród klientów AT&T. Smartfon Apple po raz pierwszy od czasu swojej premiery został zepchnięty z tronu najlepiej sprzedającego się modelu w USA. To nic nadzwyczajnego – sprzedaż iPhone’ów 4S zwalnia, bo Apple szykuje nowy produkt, podczas gdy sprzedaż Samsunga znajduje się aktualnie w zenicie. Już 12 września wszystko może wrócić do normy, bowiem Apple pokaże światu iPhone’a 5.

0
Źródło: BGR
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.