Google: mapy dla iOS 6 jeszcze przed końcem roku

Wyświetlają nazwy w innych językach, w niektórych miejscach są bardzo niedokładne i mają zdjęcia satelitarne o niższej rozdzielczości. Niektórzy użytkownicy już tęsknią za mapami Google.

Mapy Google były dostępne w smartfonie i tablecie Apple od samego początku. Jednak sytuacja pomiędzy Google a Apple nie jest do końca przyjazna, dlatego firma założona przez Steve Jobsa zdecydowała się na wprowadzenie własnych map. Zadebiutowały one w nowej wersji systemu oznaczonej numerem 6.0.

Nowa wersja obsługuje nawigację i powstała we współpracy z firmą TomTom. Kłopot w tym, że powstały nawet

serwisy internetowe

wyśmiewające niedociągnięcia nowej wersji map. Dlatego Google nie śpi i ogłosił światu wydanie nowej wersji map dla… Androida.

Jednak użytkownicy iOS również dostaną oficjalne mapy Google. Pierwsze informacje na ten temat mówiły, że Google Maps dla iPhone pojawi się w App Store jeszcze przed końcem tego roku. Najświeższe informacje, że mapy już zostały przesłane do Apple i czekają na zatwierdzenie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.