Ile kupisz Surface’ów za 1500 dolarów? „Kilka”.

Steve Ballmer złożył niespodziewaną, niezapowiedzianą wizytę na RocketSpace, prezentacji dotyczącej młodych startupów. Wziął ze sobą tablet Surface z Windows RT. Niewiele zdradził na jego temat.
Steve Ballmer ze swoim Surface

Steve Ballmer ze swoim Surface

Microsoft, od czasu prezentacji tabletu Surface w czerwcu, nie mówi praktycznie nic nowego na jego temat. Co więcej, podczas wizyty Ballmera na RocketSpace, czym zaskoczył wszystkich zgromadzonych tam studentów, nie pozwolił nikomu pobawić się tabletem. Dał tylko do obejrzenia do ręki klawiaturę urządzenia.

Studenci to jednak sprytne bestie. Wiedząc, że Ballmer nie odpowie na pytanie dotyczące ceny urządzenia, postanowili go podejść nietypowym pytaniem. –

Nie zapytam pana o cenę, ale ile mi się uda kupić za 1500 dolarów? — zapytał? Ballmer uśmiechnął się, wyczuwając podstęp, i odpowiedział ” Kilka”. Dodał też, że Microsoft ogłosi ceny urządzenia zanim trafi ono do sprzedaży.

0
Źródło: Gadget Lab
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.