Jeszcze lepsze Mapy Google dla Androida

Mapy Google może już nie będą domyślnie preinstalowane w iOS, ale wciąż są częścią Androida. Gigant uaktualnia więc dalej swoją aplikację o nowe, ciekawe funkcje.
Google Mapy

Google Mapy

Już w najbliższy wtorek Google zaprezentuje nową wersję aplikacji Mapy dla Androida. Ułatwi ona w znaczny sposób wyszukiwanie miejsc, które nas interesują, a także umożliwi synchronizację danych między posiadanymi przez nas urządzeniami. Dla przykładu, będziemy teraz mogli znaleźć jakieś miejsce na naszym komputerze, a wyniki wyszukiwania będą zapamiętane również w naszym smartfonie, co oszczędzi nam pisania na niewygodnej, ekranowej klawiaturze.

Historia wyszukiwania dostępna będzie w menu Moje Miejsca. Będzie można też dodać adres domowy i służbowy, dzięki czemu będą one łatwiej dostępne.

Google na razie nie chce komentować iOS 6 i map Apple, nie wiadomo też, czy stworzy własną aplikację, którą będzie można doinstalować do tego systemu.

0
Źródło: The New York Times
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.