Mac OS X 10.8.2 znacznie poprawi czas pracy na baterii

Nowy system operacyjny Apple i nazywa się Mac OS X 10.8 (Mountain Lion). Wnosi całe mnóstwo nowości, został świetnie przyjęty przez użytkowników, ale...
Wraz z premierą nowego systemu przez portale społecznościowe przetoczyła się informacja, że OS X 10.8 ma jednak pewne problemy. Chodzi o czas pracy na baterii – znacznie krótszy od tego znanego użytkownikom z OS X 10.6 oraz 10.7.
Następnie Apple wydało aktualizację – OS X 10.8.1 i… ten nieco się poprawiło. Czas pracy na baterii wzrósł z około 260 minut do niecałych 290 minut. Ten wynik mimo że lepszy, był daleki od możliwości OS X 10.7.4, który wynosił niemal 370 minut.
Obecnie w Sieci pojawiła się testowa wersja aktualizacji 10.8.2 i wygląda na to, że Apple poprawiło problem. Obecnie testowany przez Mac Observer notebook wytrzymał aż 380 minut, czyli o 100 minut więcej niż dotychczas. Więcej informacji i szczegółowe porównanie różnych wersji systemu znajdziecie tutaj.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.