Motorola: Większość smartfonów z 2011 roku dostanie Jelly Bean

Motorola na wczorajszej konferencji zaskoczyła wszystkich zapowiadając, że większość urządzeń wypuszczonych nawet w 2011 roku dostanie aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean.

To pierwsza taka sytuacja na rynku Androida. HTC i Samsung zapowiadają aktualizację tylko dla najnowszych modeli, zaś użytkownicy tych starszych wciąż są niepewni oficjalnych aktualizacji.

Jednak wiele osób na to czekało, w końcu Motorola od niedawna należy do Google i po prostu inaczej nie wypada. Ponadto producent obiecał, że pojawią się edycje developerskie telefonów, które pozwolą użytkownikom na modyfikowanie Androida wg własnych potrzeb.

Ostatnim zaskoczeniem jest kwestia 100 dolarów. To kwota, którą dostanie użytkownik, kiedy okaże się że jego telefon nie dostanie aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego Google. Jest tu pewien haczyk, bowiem nie możemy zgarnąć 100 dolarów i przeznaczyć je np. na Samsunga Galaxy S III lub HTC One X. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest zmiana telefonu na… Motorolę. Dotyczy to wybranych urządzeń, w tym tych zaprezentowanych na wczorajszej konferencji, czyli RAZR HD, RAZR MAXX HD oraz RAZR M. Wszyscy zainteresowani powinni udać się

pod ten adres

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.