MySpace odradza się na nowo, wygląda przepięknie

Rok temu MySpace został sprzedany firmie Specific Media za raptem 35 milionów dolarów. Obiecywano nam wielką rewolucję na tym, niegdyś szalenie popularnym portalu. Nic z obietnic jednak nie wynikało... aż do dziś.
MySpace

MySpace

Dziś MySpace zaprezentował, na razie za pomocą klipu wideo, swój nowy interfejs. Tak jak obiecywano, portal stawiał będzie przede wszystkim na fanów muzyki. Będzie można udostępniać na nim piosenki i listy odtwarzania.

Z klipu wideo wynika, że MySpace będzie miał bardzo funkcjonalny interfejs, miejscami nico przypominający Pinterest. Pozwoli na odkrywanie nowej, popularnej wśród użytkowników portalu muzyki, a także na zorientowanie się na temat imprez muzycznych w okolicy. Logować się na MySpace’a będzie można za pomocą nie tylko „natywnego” konta, ale również wykorzystując Facebooka lub Twittera.

W klipie dość często pojawia się Justin Timberlake. Nie bez powodu, jest współwłaścicielem Specific Media i częścią samego MySpace. Najprawdopodobniej będzie też twarzą portalu.

Niestety, nie wiadomo kiedy zmiany przedstawione na klipie będą dostępne dla użytkowników.

0
Źródło: MySpace
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.