Nokia pracuje nad tabletem, ale nie chce się do tego przyznać

Portal Engadget zorganizował swoim czytelnikom nie lada atrakcję. Posadził Stephena Elopa, dyrektora generalnego Nokii, przed komputerem i umożliwił zadawanie mu dowolnych pytań. Pojawiło się kilka ciekawych odpowiedzi.
Stephen Elop odpowiada na pytania czytelników (źródło: Engadget)

Stephen Elop odpowiada na pytania czytelników (źródło: Engadget)

Stephen Elop nie raz już niebezpośrednio sugerował, że jego firma prędzej czy później zaprezentuje tablet z systemem Windows 8. Odpowiadając czytelnikom Engadgeta na zadawane im pytania, ponownie zaostrzył niektórym apetyt.

Więc tak, niczego jeszcze nie ogłosiliśmy, jeżeli chodzi o tablety. Kilka rzeczy jest bardzo jasnych… ten sam interfejs w Windows Phone, tabletach, PC i innych jest czymś, co zachęci użytkowników, by spodziewali się wspólnego cyfrowego doświadczenia. Popularyzacja „Metro” (ups, już nie mogę tego tak nazywać) da popularność naszym produktom. W Nokii wierzymy, że te wspólne doświadczenia są istotne — pisze Elop. Innymi słowy, „niczego nie ogłaszamy, ale uważamy, że to nam pomoże”.

Elop wytłumaczył również, czemu smartfon Lumia 920 nie ma slotu na karty SD. –

Skupiliśmy na czystym wyglądzie z jak najmniejszą możliwą ilością szczelin — twierdzi.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.