Nowy, piękny YouTube dla użytkowników urządzeń Apple

Apple nie będzie już oferował swojej aplikacji do YouTube'a w najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS. Google i YouTube stworzyli więc własną.
Google YouTube dla iOS

Google YouTube dla iOS

Apple, przy okazji premiery pierwszego iPhone’a, podpisał umowę z Google, na mocy której przez kolejne pięć lat ma prawo oferować treści z YouTube’a na swoich smartfonach. Nadgryzione Jabłko nie jest już tym zainteresowane: z systemu iOS 6 znika aplikacja do YouTube’a. Na szczęście Google stworzył własną.

Nowa aplikacja bardzo przypomina tę dostępną dla Androida. Ma też lepszą wyszukiwarkę (w tym obsługiwaną głosowo) i nareszcie umożliwia dostęp do kanałów subskrybowanych przez użytkownika. Ułatwia też dzielenie się materiałami z YouTube na portalach społecznościowych i pozwala na komentowanie filmów podczas ich oglądania. Możliwe jest też ich oglądanie w tle. Filmy z reklamami nie są już blokowane.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 4.3 lub nowszej. Jest dostępna za darmo na App Store.

0
Źródło: Our Mobile Society
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.