Obudowa iPhone 5 zbyt delikatna? Zarysowania prosto z pudełka

Kiedy 12 września Phil Schiller opowiadał o nowym iPhone wszyscy byli pod wrażeniem. Schiller mówił o precyzji, z jaką wykonywany jest nowy smartfon. Tymczasem okazuje się, że telefony odbierane przez klientów są... fabrycznie porysowane.

Obudowa, a raczej ramka poprzedniego iPhone (4/4S) została wykonana ze stali. Nowy iPhone jest aluminiowy – zarówno tył urządzenia, jak i jego boki. Jak wiadomo aluminium jest znacznie lżejsze od stali (dlatego nowy, większy iPhone jest lżejszy od starego), ale także bardziej delikatne. Chyba każdy z nas wie jak łatwo wygiąć lub zarysować aluminiowe przedmioty.

Zamieszanie zaczęło się kilka dni temu, kiedy kilku użytkowników rozpakowało swoje smartfony odkrywając, że są na nich mniej i bardziej widoczne rysy, obtarcia oraz wgniecenia. Swoją drogą, bardzo ciekawi jesteśmy jak nowy iPhone będzie wyglądał po roku użytkowania.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.