Wydarzenie to będzie zorganizowane na fali sukcesu szczytu Fusion '11, gdzie ponad 700 liderów branży przemysłowej, środowisk akademickich i przedstawicieli władz skupiło się nad kwestią obliczeń heterogenicznych.

Procesory AMD Hondo tylko dla Windows 8

Możemy zapomnieć o Androidzie na tabletach z procesorami AMD.

AMD na razie odpuszcza sobie Androida

AMD na razie odpuszcza sobie Androida

To jest produkt wyłącznie dla Windows 8. Nie będziemy mieć do czynienia z Androidem na tej platformie, przynajmniej nie teraz. To świadoma decyzja. Wydaje nam się, że Windows 8 daje wielkie szanse, jest tu olbrzymia część rynku dla nas do zagospodarowania. Więc nie będziemy się rozdrabniać na inne rynki, wydaje nam się, że Windows 8 to wspaniałe miejsce, by zacząć. Później, być może, przyjrzymy się Androidowi, ale na razie skupiamy się na Windows 8 — oświadczył Steve Belt, wiceprezes energooszczędnych produktów w AMD.

Jeżeli więc chcesz mieć tablet, na którym obok Windows będziesz miał Androida (lub po prostu tylko ten system), unikaj tabletów z procesorami Hondo. Owe procesory są dwurdzeniowe i posiadają zintegrowany układ graficzny Radeon. Mają zużywać bardzo niewielką ilość energii. Procesory mają się pojawić jeszcze w tym kwartale.