Procesory AMD Hondo tylko dla Windows 8

Procesor Hondo, opracowany przez AMD z myślą o tabletach, będzie dostępny wyłącznie w urządzeniach z systemem Windows 8.
AMD na razie odpuszcza sobie Androida

AMD na razie odpuszcza sobie Androida

To jest produkt wyłącznie dla Windows 8. Nie będziemy mieć do czynienia z Androidem na tej platformie, przynajmniej nie teraz. To świadoma decyzja. Wydaje nam się, że Windows 8 daje wielkie szanse, jest tu olbrzymia część rynku dla nas do zagospodarowania. Więc nie będziemy się rozdrabniać na inne rynki, wydaje nam się, że Windows 8 to wspaniałe miejsce, by zacząć. Później, być może, przyjrzymy się Androidowi, ale na razie skupiamy się na Windows 8 — oświadczył Steve Belt, wiceprezes energooszczędnych produktów w AMD.

Jeżeli więc chcesz mieć tablet, na którym obok Windows będziesz miał Androida (lub po prostu tylko ten system), unikaj tabletów z procesorami Hondo. Owe procesory są dwurdzeniowe i posiadają zintegrowany układ graficzny Radeon. Mają zużywać bardzo niewielką ilość energii. Procesory mają się pojawić jeszcze w tym kwartale.

0
Źródło: THE INQUIRER
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.