Rozbite iPhone’y kosztowały Amerykanów prawie 6 miliardów dolarów!

Od momentu debiutu pierwszego iPhone'a w 2007 roku, Amerykanie wydali już niemal 6 miliardów dolarów na naprawy, wymianę lub ubezpieczenie swoich iPhone'ów.
A ty, co najgorszego zrobiłeś swojemu iPhone'owi?

A ty, co najgorszego zrobiłeś swojemu iPhone’owi?

Według badań firmy SquareTrade, świadczącej usługi gwarancyjne, Amerykanie od momentu premiery pierwszego iPhone’a w czerwcu 2007 roku wydali aż 5,9 miliarda dolarów na naprawy, ubezpieczenie lub wymianę swoich telefonów z nadgryzionym jabłkiem na tylnej obudowie. To o 100 milionów dolarów więcej, niż razem wydadzą Obama i Romney na swoje kampanie prezydenckie i 29 razy więcej, niż Amerykanie wydają rocznie na… środki antykoncepcyjne.

Amerykanie nie dbają należycie o swój sprzęt. 30 procent posiadaczy telefonów Apple w ciągu ostatnich 12 miesięcy doświadczyło upadku swojego urządzenia, a 17 procent rozbiło swój smartfon więcej niż raz.

Najczęstszym powodem rozbicia iPhone’a są oczywiście przypadkowe upadki, ale zdarzają się także inne wypadki. 18 procent przyznało, że utopiło swoje telefony (w tym w toalecie), a 9 procent, że wylało na nie ciecz.

A wy mieliście jakieś przygody ze swoimi telefonami?

0
Źródło: TG Daily
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.