Steve Ballmer dementuje plotki na temat niskiej ceny Surface

Microsoft postawił bardzo wiele na system Windows 8. Gra jedną kartą zarówno jeżeli chodzi o komputery PC, jak i tablety czy smartfony. Steve Ballmer demonstruje jednak swój optymizm.
Microsoft Surface

Microsoft Surface

Steve Ballmer, w wywiadzie dla Seattle Times, zapowiedział, że spodziewa się „epickiego roku”, jeżeli chodzi o produkty jego firmy. Uważa też, że tablet Surface jest godnym konkurentem dla iPada, z uwagi na jego możliwości.

Niestety, Surface tani nie będzie. Krążyły plotki, że może on kosztować nawet 199 dolarów. Ballmer je dość brutalnie rozwiał. Cena, jak zaznacza dyrektor Microsoftu, nie została jeszcze ustalona, ale spodziewa się, że będzie to 300-800 dolarów.

Ballmer uważa też, że tablety powinny oferować dużo więcej, niż obecnie. Jego zdaniem, taki Kindle Fire nie nadaje się do tego, by uczeń mógł na nim odrobić swoją pracę domową. Surface, jego zdaniem, jak najbardziej tak.

0
Źródło: The Seattle Times
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.