Tak (zapewne) wygląda iPad Mini

Na chińskiej witrynie Taobao pojawiła się, na sprzedaż, makieta iPada Mini, którego Apple ma ponoć zaprezentować w październiku. Czemu o niej wspominamy? Bo wspaniale podsumowuje wszystko, co wiemy na jego temat.

iPad mini ma mieć nowe złącze, ma być cieńszy, a ramka wokół ekranu ma bardziej przypominać tą znaną z iPoda touch, niż z iPadów dotychczasowych generacji. Widać też miejsce na antenę i slot na kartę SIM. Tablet ma mieć 7,85-calowy ekran OLED, aparaty z przodu i z tyłu, oraz obudowę ITO, by wyeliminować ewentualne zakłócenia sygnału. Obudowy ma dostarczyć Foxconn oraz TPK Holding, a ekran LG Display oraz AU Optronics.

Powyższe informacje, warto pamiętać, pochodzą z „dobrze poinformowanych źródeł”, ale warto też mieć świadomość tego, że Apple nigdy oficjalnie nie zapowiedział iPada Mini. Bardzo możliwe, że te informacje zostały wyssane z palca…

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.