Wideoprzewodnik po Windows Phone 8

Windows Phone 8 SDK, czyli pakiet programistyczny od Microsoftu dla osób chcących pisać aplikacje dla tego systemu, trafił już do rąk wybranych programistów. Nie wszyscy jednak zachowali dyskrecję, czego efektem jest poniższy filmik.
Windows Phone 8

Windows Phone 8

Klip to dziesięciominutowy przegląd nowości w Windows Phone 8, które widać w emulatorze samego systemu uruchomionym na Windows. Warto obejrzeć, widać na nim kilka niedemonstrowanych wcześniej przez Microsoft funkcji, takich jak cyfrowy portfel czy Kid’s Corner, dzięki któremu nie będziemy obawiali się dawać swój telefon dziecku do zabawy.

Jak zauważa sam autor, jest bardzo prawdopodobne, że znaczna część funkcji nowego systemu jest zablokowana w emulatorze i zostanie odblokowana dopiero po ich oficjalnej prezentacji. Należy więc przypuszczać, że poniższa prezentacja to jedynie niektóre nowości, jakie będą zawarte w Windows Phone 8.

0
Źródło: wpcentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.