Windows 8 w sprzedaży jako nieukończony produkt?

Paul Otellini stwierdził na spotkaniu z pracownikami, że Microsoft zamierza wprowadzić na rynek system Windows 8 zanim ten będzie w pełni ukończony.
Windows 8

Windows 8

Premiera Windows 8 ma się odbyć już 26 października. To już za niecały miesiąc. System zapowiada się bardzo obiecująco, ale zdaniem Paula Otelliniego, mógłby być dużo lepszy. Ponoć następca Windows 7 wymaga wciąż pewnych ulepszeń, które Microsoft zamierza wprowadzić już po premierze. Sama wypowiedź Otelliniego nie ma charakteru oficjalnego: wyraził on swoją opinię podczas spotkania z pracownikami, a jeden z nich postanowił być niedyskretny i pójść z donosem do mediów.

Co ciekawe, Otellini uważa, że Microsoft ma rację. Jego zdaniem opóźnianie premiery nie ma sensu, skoro dzięki Windows Store i Windows Update łatki mogą być błyskawicznie wysłane każdemu użytkownikowi i automatycznie zainstalowane. Niewątpliwie jednak wieść, że najnowszy system operacyjny Microsoftu jest sprzedany jako, jak twierdzi Otellini, niekompletny produkt, może mieć zły wpływ na postrzeganie Windows 8 przez konsumentów.

0
Źródło: Bloomberg
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.