Zdjęcia z iPhone’a 5 są piękne. Tylko jak przy słabym świetle?

Apple pokazuje zdjęcia, wykonane aparatem cyfrowym w nowym iPhone'ie 5. Są naprawdę ładne, tylko wciąż nie wiemy, jak smartfon radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi.

Gdy Nokia pokazywała Lumię 920, abstrahując od sporej wpadki ze sfabrykowanym filmikiem reklamowym, stało się jasne, że aparat w telefonie komórkowym musi robić piękne zdjęcia przy słabym oświetleniu. Choć z pewnością nie będzie to dla nikogo wyznacznikiem przy zakupie telefonu, to dobrze jest wiedzieć, że po wyjęciu z kieszeni, smartfon wykona dobre zdjęcia wieczorem, bez flesza. Wiemy już, że Lumia 920 takie zdjęcia wykona, a co z jej najnowszą konkurencją?

iPhone 5, co możecie zobaczyć powyżej, w dzień robi przepiękne zdjęcia. 8-megapikselowy czujnik podświetlany od tyłu w połączeniu z jasnością f/2.4 w 5-elementowym obiektywie sprawdzają się doskonale przy świetle dziennym. Jak jest w słabszych warunkach oświetleniowych – tego na razie nie wiemy, chociaż Apple dodało do swojego najnowszego aparatu tryb nocny.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.