70% użytkowników BlackBerry zamierza przejść na BB10!

Jared Company, firma zajmująca się tworzeniem aplikacji dla BlackBerry OS, Androida i iOS-a, przeprowadziła ankietę, z której wynika, że użytkownicy "Jeżynki" są bardzo lojalni.
Prototypowy smartfon z BlackBerry OS 10

Prototypowy smartfon z BlackBerry OS 10

Około 70 procent z 6000 przebadanych klientów Jared Company zadeklarowało, że kupi smartfon z systemem BlackBerry OS 10 jak tylko będzie to dla nich możliwe. 54 procent osób z tych 70 procent uważa, że BlackBerry OS jest najlepszą platformą na rynku, a 19,5 procent docenia nowe funkcje w BlackBerry OS 10.

Ze wszystkich respondentów, 40 procent jest użytkownikami BlackBerry od trzech do pięciu lat. 27,4 procent od więcej niż pięciu lat. 68 procent z nich preferuje fizyczną klawiaturę zamiast ekranu dotykowego, a 88 procent jest przekonana, że ich ulubione aplikacje będą posiadały swoje odpowiedniki w BlackBerry OS 10.

Za co najbardziej cenią użytkownicy BlackBerry swoją platformę? 25 procent ceni ją za bardzo wygodną obsługę poczty i SMS-ów, 23 procent za BlackBerry Messenger a 20 procent za prostotę w korzystaniu ze smartfonu.

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.