Endless Space „Emperor Edition” – premiera już dziś!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością potwierdza dzisiejszą premierę wyczekiwanej przez fanów, znakomitej strategii 4X – Endless Space. Gra została udostępniona graczom w polskiej wersji językowej, w najbogatszej opcji - Emperor Edition, za jedyne 69,90zł.

Endless Space to znakomita strategia 4X rozgrywana w trybie turowym. Jest to debiutancki projekt niezależnego zespołu Amplitude Studios. Akcja gry jest osadzona w realiach science-fiction, w odległej przyszłości. Galaktykę zamieszkuje dziewięć potężnych cywilizacji. Zadaniem gracza jest objęcie kontroli nad jedną z nich i podporządkowanie pozostałych. Gracz kolejno kolonizuje planety, rozwija gospodarkę, a także opracowuje nowe technologie.

Dzięki niedawno opublikowanej łatce Rise of the Automatons, pakiet poszerzył się o wiele poprawek i dodatków, które zostały dodane na prośbę fanów.

Znany jest także dokładny skład wersji Emperor Edition:

  • Oficjalny soundtrack
  • Paczka skórek „Strażnicy Imperium”
  • Nowy bohater „Endless”
  • Dodatkowe 1000 pkt na oficjalnym forum gry
  • Unikalna nagroda „Dev Team”
  • Nagroda „Endless Space” na profilu Amplitude

Endless Space „Emperor Edition” jest dostępne na rynku już dziś, w polskiej wersji językowej, w cenie 69,90 zł. Gra przeznaczona jest na platformę PC.

0
Źródło: Techland
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.