Galaxy Note II działa na baterii 2x dłużej niż Galaxy S II

Nowy smartfon (czy może nawet już tablet) został wyposażony w bardzo duży, 5,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1280x720 pikseli.

To stwarza dosyć naturalne obawy czy będziemy mogli opuścić dom na dłużej niż kilka godzin bez konieczności zabierania ładowarki. Jak się teraz okazuje, zupełnie niepotrzebnie, bo bardzo duża bateria (3100 mAh), która znajduje się we wnętrzu Note II wystarcza na długie godziny korzystania ze smartfona.

W każdym z testów przeprowadzonych przez GSMArena nowy Note uplasował się w czołowej trójce. Testy dotyczyły czasu rozmowy, czasu przeglądania Sieci oraz odtwarzania wideo. W rankingu wyżej znalazły się tylko Motorola RAZR MAXX z gigantyczną baterią i iPhone 5 (ale tylko w trybie używania przeglądarki).

Jeżeli Galaxy Note II porównamy do popularnego Galaxy S II okaże się, że przez 5,5-calowego Samsunga można 2x dłużej rozmawiać i przeglądać Sieć, a także dłużej oglądać wideo – i to o 3 godz. 27 min.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.