Google Street View dla iPhone już jest

Jak wiemy mapy z iOS 6 nie są najlepszą rzeczą, jaką zrobiło Apple. Nie wszyscy wiedzą, że z map Google wciąż można korzystać, nawet na najnowszym systemie. Wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową.

Dzięki HTML5, najnowszym technologiom i staraniom ludzi z Google mapy dostępne przez mobilną przeglądarkę Safari działają dosyć dobrze. Jak dotąd dzięki nim można było szukać obiektów, wyznaczać trasy. Teraz dostajemy nową funkcję – Street View.

Od teraz, gdy w przeglądarce Safari wpiszesz maps.google.com będziesz mógł kliknąć nowy przycisk przenoszący cię do widoku ulicy. Nie ma tu żadnych ograniczeń w porównaniu do wersji działającej natywnie np. w mapach Google na systemie Android. Dostępna jest pełna panorama 360 stopni.

Mimo wszystko Google ma przygotować natywną aplikację swoich map, którą ma zamiar przesłać do sklepu Apple. Kiedy – tego jeszcze nie wiadomo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.