Gwarantujemy.pl – Rozszerz gwarancję na dowolny produkt

1 października rozpoczął działalność serwis www.gwarantujemy.pl, dzięki któremu użytkownicy mogą rozszerzyć gwarancję na dowolne produkty, niezależnie od miejsca ich zakupu – czy to w Polsce, czy za granicą – nawet jeśli nie obejmuje ich polska gwarancja producenta.
Gwarantujemy.pl

Gwarantujemy.pl

Teraz kupując produkt np. w USA można zapewnić mu pełną obsługę gwarancyjną również w Polsce. Co ciekawe usługi rozszerzania gwarancji Gwarantujemy.pl świadczone są nie tylko dla osób prywatnych, ale i dla firm. Rozszerzenia gwarancji dokonuje się przez Internet, w dowolnym momencie i na dowolny produkt. Możliwe jest nawet objęcie gwarancją uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przez użytkownika.

Tylko dla naszych Czytelników Gwarantujemy.pl przygotowało specjalną zniżkę w wysokości 5% wartości usługi, do uzyskania po wpisaniu kodu CHIPG5 na stronie www.gwarantujemy.pl w formularzu wyceny. Kod rabatowy ważny jest do końca roku.

0
Źródło: Gwarantujemy.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.