HTC Windows Phone 8X na wideo, prezentuje możliwości nowego systemu Microsoftu

Microsoft wciąż robi wielką tajemnicę z Windows Phone 8, jak dotąd opowiedział tylko o niektórych technicznych nowościach systemu. Ktoś, kto prezentował HTC Windows Phone 8X na pokazie GITEX Computer Shopper w Dubaju chyba zapomniał o tym, że nie powinien pokazywać nowego systemu.
HTC Windows Phone 8X

HTC Windows Phone 8X

Na poniższym wideo widać smartfon HTC Windows Phone 8X pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone 8. To, co można zauważyć, to wygląd nowego Office 2013, opcjonalne języki klawiatury do pobrania, funkcję Family Room, mapy z możliwością pobrania ich do pamięci telefonu by móc korzystać z nich offline, nowe możliwości ustawiania tapety na ekranie blokady (w tym dynamicznie pobierane z Internetu) oraz możliwość wyłączenia aktywnych kafelków, co zamienia je w zwykłe kafelki, bez prezentowania dodatkowych danych z aplikacji.

Wygląda na to, że większość zmian w Windows Phone 8 zaszło „pod maską”, nie powinniśmy spodziewać się rewolucji w interfejsie czy nowych funkcjach. Chyba, że Microsoft wciąż ma kilka asów w rękawie…

0
Źródło: wpcentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.