Jesienna konferencja Apple w liczbach

Jeszcze przed zaprezentowaniem nowych, odświeżonych Maków, czwartej generacji iPada i gwiazdy wieczoru - iPada mini, Tim Cook pochwalił się wynikami.
Dziś było nie tylko o iPadzie mini

Dziś było nie tylko o iPadzie mini

Tim Cook, jak to ma w zwyczaju każdy CEO dużej firmy, oczywiście najpierw pochwalił się dotychczasowymi wynikami, zanim zaprezentował nowości. I tak w pierwszy weekend sprzedano 5 milionów egzemplarzy iPhone’a 5. Do tej pory, Apple sprzedało także już przeszło 3 miliony nowych iPodów – touch i nano. W tej chwili już przeszło 200 milionów urządzeń pracuje pod kontrolą najnowszego iOS-a 6. Również nowa usługa przetwarzania w chmurze w systemie Mac OS X Mountain Lion przypadła do gustu użytkownikom – już przeszło 125 milionów dokumentów pojawiło się w chmurze. Z App Store pobrano natomiast już 35 milionów aplikacji. Sami programiści zarobili już 6,5 mld dolarów. Tim Cook zapowiada także nową wersję aplikacji iBooks, wraz z nowym iBooks Author z zupełnie świeżymi czcionkami, szablonami, wyrażeniami matematycznymi itd.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.